Vše, co potřebujete vědět o nás

Nabízíme vám dozvědět se víc o vašem těle. Jak funguje svalstvo a jak mu pomoci správně fungovat? Jednou z metod je kineziotaping, o kterém vám povíme vše, co potřebujete vědět. Pořádáme pro vás kurzy zaměřené na osvojení metod správné aplikace tejpů. Používáme vysoce kvalitní tejpy výrobce EPOSTAPE, jejichž jsme výhradní distributoři pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízíme několik typů profesionálních kineziologických pásek, které pomohou zlepšit váš svalový komfort zejména při sportu.Terapeutická technika kineziotapování vznikla v myšlenkách Dr. Kenzo Kasa v 50.letech 19. století. Dr. Kenzo Kasa nejprve prvních 10 let filosofoval sám o funkčnosti pohyblivé elastické pásky. Vytvářel možnosti z jakých materiálů by tato flexibilita byla možná.
Jistě  mi mnoho klientů s poraněním šlach,svalů a kloubu dají zapravdu, že ortézy a pevné tejpy jsou zcela nepohodlné a dráždivé na pokožku a zárověň působí artrofujícím způsobem na vedlejší svalové tkáně.
Pro další zjišťování a vědní pokračování výzkumu trvalo 20 let a  Dr. Kenzo Kasa přizval  další odborníky z  ortopedie, chirurgie, pediatrie či gynekologie. 
Po tak rozsáhlé studii, již metodika kinesiotapingu spatřila světlo světa a vznikla další terapeutická možnost pro lékaře, zdravotníky, sportovce pro lepší a rychlejší rekonvalescenci.

Navštivte také
E-shop s páskami EPOSTAPE a veškerými potřebami pro tejpování

Aneta Hvězdová certifikovaný terapeut metody Moveterapie, sportovní lektor a mentální kouč.

Přidejte se k nám
Video z našeho kurzu
+420 603 112 748