Co je nového v oblasti kineziotapingu

Kineziotaping je aplikace kvalitních tejpů na ta správná místa. Vyznáte se v tejpech? Víte, jak je správně aplikovat? U nás se dozvíte spoustu informací o správném tejpování, představíme vám nejnovější produkty firmy EPOSTAPE a seznámíme vás také s aktuálními kurzy, kde vás odborníci naučí tejpy správně používat. Naše firma distribuuje značky EPOS TAPE a 3NS. Vysoce kvalitní bavlněné tejpy jsou dostání u našich odběratelů, které naleznete na e-shopu či přímo nákup přes e-shop.

Kinesiotejpy od firmy Epostape a 3NS již  7 rokem dodáváme  po celé ČR a  SR pro širokou veřejnost  do rehabilitací, fyzio-terapeutům, masérům a  sportovním týmům .

Mezi naše odběratele patří např. Mudr. Michaela Prokešová  Ph.D.,  Mgr  Daniela . Koudelková (Carvová)  ,  Mgr. Kamila Vorlová Brno, Mudr.Andrea Hašková,  a mnoho dalších špičkových odborníků v oblasti fyzioterapie , rehabilitace , sportovní medicíny atd.

 Naším velkým odběratelem je také firma Medipos P+P , ktrerá  zásobuje spousty ordinací a rehabilitací .

Druhy kinesiotejpu

Druhy kinesiotejpu

18. 3. 2020

Epostape bavlna ,  hedvábí  a cross  tejpy a 3NS  bavlna tejpy

1.Vysoce kvalitní  kinesiologický tejp  od firmy Epostape   je velmi příjemný  pro lidskou kůži, jelikož  je tvořen  97 %z bavlny nebo  97% z hedvábí . Výhodou  je také jeho elasticita(pružnost),která je 140% -160% své původní délky u bavlny  a 160% -190 % u hedvábí. Tejp  je voděodolný a obsahuje hypoalergenní akrylové lepidlo a  je velmi dobře snášen pokožkou , a proto je vhodný i pro citlivější jedince.Snižuje napětí u přetížených a namožených  svalů,zlepšuje krevní oběh pod postiženou oblastí , efektivně napomáhá snížení otoku a urychluje regeneraci . Vlivem psychosomatiky může u citlivějších osob barva napomoci intenzivnějšímu vnímání tejpu na kůži.

Cross tejpy od firmy Epostape jsou slozeny z 100%polyester a 100% hypoalergenního lepidla. Jsou  založeny na metodách jako (akupunktura,akupresura,shiatsu masáže atd).Použití : drobné modřiny, bolesti hlavy, zánět dutin, jizvy, spouštové body atd. Cílem cross tejpu je uvolnit danné místo , aby byly vyplívající problémy odstraněny nebo zmírněny.

Jak poznáme kvalitní tejpy?

Jak poznáme kvalitní tejpy?

1. 11. 2019
Kvalita tejpu pro terapie kinesiotapingu je velice důležitá.
Nejvhodnějším  tejpem je  s materiálem v poměru 97%  bavlny , 3% polyuretanu a hypoalergenní akrylové lepidlo.

Jeden typ od nás- tejp by se při 100% natažení měl vrátit do stejné pozice jako před natažením. Pokud látka zřídne a zůstané vytažená. Tejp má poté funkčnost jako pevné tejpování a nemá s flexibilitou, která se přizpůsobuje pohybu těla nic společného.
Ještě kvalitnější tejpy

Ještě kvalitnější tejpy

16. 11. 2018
Firma EPOSTAPE právě uvádí na trh zcela nový typ kinezio tejpů v limitované edici pod názvem 3NS. Tejpy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny, jsou elastické a příjemné na kůži. Vyberte si z kolekce deseti barev a využijte tyto kvalitní tejpy pro vaši terapii.
<< předchozí
další >>
Navštivte také
E-shop s páskami EPOSTAPE a veškerými potřebami pro tejpování

Aneta Hvězdová certifikovaný terapeut metody Moveterapie, sportovní lektor a mentální kouč.

Přidejte se k nám
Video z našeho kurzu
+420 770 663 773