Co je nového v oblasti kineziotapingu

Kineziotaping je aplikace kvalitních tejpů na ta správná místa. Vyznáte se v tejpech? Víte, jak je správně aplikovat? U nás se dozvíte spoustu informací o správném tejpování, představíme vám nejnovější produkty firmy EPOSTAPE a seznámíme vás také s aktuálními kurzy, kde vás odborníci naučí tejpy správně používat. Naše firma distribuuje značky EPOS TAPE a 3NS. Vysoce kvalitní bavlněné tejpy jsou dostání u našich odběratelů, které naleznete na e-shopu či přímo nákup přes e-shop.

Kinesiotejpy od firmy Epostape již  9. rokem dodáváme po celé ČR a SR do rehabilitací, fyzioterapeutům, masérům, velkoskladům rhb pomůcek a do sportovních týmů.

Mezi naše odběratele patří např. Mudr. Michaela Prokešová  Ph.D., Mgr Daniela Koudelková (Carvová), Mgr. Kamila Vorlová Brno, Mudr. Andrea Hašková Kladno a mnoho dalších špičkových odborníků v oblasti fyzioterapie, rehabilitace a sportovní medicíny.

Naším velkým odběratelem je také firma Medipos P+P, ktrerá zásobuje spousty ordinací a rehabilitací po celé ČR a SR.
Dále například FN Plzeň, Nemocnice Na Homolce, Nemocnice Jihlava, Český badmintonový svaz a spousty dalších...

Již osm let pravidelně firma Epostape s.r.o. a  Epostape  Academy s.r.o. školí svalové a korekční techniky kinesioepostapingu -  např. na fakultě Biomedicinského inženýrstvi Kladno při ČVUT jsem proškolili  již kolem 200 studentů fyzioterapie. Naše vlastní  profesionálně zpracovaná skripta jsou často kupována  fyzioterapeuty, maséry, trenéry jako odborná vzdělávaci publikace (učebnice) základů kinesiotapingu.

Garant našeho školeni

8. 4. 2022
S radostí Vám oznamujeme , že garantem našeho školení svalových a korekčních technik kinesioepostapingu  je nově
PhDr.Michaela Prokešová, Ph.D.
Jsme velice rádi za tuto spolupráci, ktrerá naše školení posouvá na vyšší úrověň.
Pravidelné pracovní schůzky s paní doktorkou a  postupné vylepšování  našeho školení a vyúky kinesioepostapingu už přináší spoustu pozitivním reakcí od našich studentů. Věříme, že všichni , kteří u nás kurz absolvují dostavají profesionální náhled a praxi, jak může kinesiotaping pomáhat.

Přeji Vám pěkné a klidné dny
J.Suchan
Epostape.cz
Druhy kinesiotejpu Epostape a 3NS

18. 3. 2020

Epostape bavlna ,  hedvábí  a cross  tejpy a 3NS  bavlna tejpy

1.Vysoce kvalitní  kinesiologický tejp  od firmy Epostape   je velmi příjemný  pro lidskou kůži, jelikož  je tvořen  97 %z bavlny nebo  97% z hedvábí . Výhodou  je také jeho elasticita(pružnost),která je 140% -160% své původní délky u bavlny  a 160% -190 % u hedvábí. Tejp  je voděodolný a obsahuje hypoalergenní akrylové lepidlo a  je velmi dobře snášen pokožkou , a proto je vhodný i pro citlivější jedince.Snižuje napětí u přetížených a namožených  svalů,zlepšuje krevní oběh pod postiženou oblastí , efektivně napomáhá snížení otoku a urychluje regeneraci . Vlivem psychosomatiky může u citlivějších osob barva napomoci intenzivnějšímu vnímání tejpu na kůži.

Cross tejpy od firmy Epostape jsou slozeny z 100%polyester a 100% hypoalergenního lepidla. Jsou  založeny na metodách jako (akupunktura,akupresura,shiatsu masáže atd).Použití : drobné modřiny, bolesti hlavy, zánět dutin, jizvy, spouštové body atd. Cílem cross tejpu je uvolnit danné místo , aby byly vyplívající problémy odstraněny nebo zmírněny.

Jak poznáme kvalitní tejpy?

1. 11. 2019
Kvalita tejpu pro terapie kinesiotapingu je velice důležitá.
Nejvhodnějším  tejpem je  s materiálem v poměru 97%  bavlny , 3% polyuretanu a hypoalergenní akrylové lepidlo.

Jeden typ od nás- tejp by se při 100% natažení měl vrátit do stejné pozice jako před natažením. Pokud látka zřídne a zůstané vytažená. Tejp má poté funkčnost jako pevné tejpování a nemá s flexibilitou, která se přizpůsobuje pohybu těla nic společného.
<< předchozí
další >>
Navštivte také
E-shop s páskami EPOSTAPE a veškerými potřebami pro tejpování

Aneta Hvězdová certifikovaný terapeut metody Moveterapie, sportovní lektor a mentální kouč.

Přidejte se k nám
Video z našeho kurzu