Kde a kdy se konají kurzy kineziotapingu

Abyste i vy mohli začít využívat tejpování, připravujeme pro vás průběžně stále nové kurzy kineziotapingu. Odborní lektoři vás naučí, jak správně používat různé druhy tejpů pro ošetření exponovaných částí těla. Po absolvování kurzu budete mít jasno, jak máte správně tejpy používat, aby vám tejpování bylo ku prospěchu. Máte už vybrané místo a čas? Tak neváhejte a rezervujte.

Termíny školení :

Jihlava 31.5. - 1.6.2024 Březinova 62a.
Pátek  14.00 - 19.00 hod
Sobota  9.00 - 17.00 hod

Cena školení  : 4990,-kč

Kurzy pořádáme pro fyzioterapeuty, maséry, zdravotníky, sportovní trenéry i širokou veřejnost

Kurz je zaměřen jak na svalové tak korekční techniky, lymfatické i cross tape techniky.

Naši lektoři mají letité zkušenosti s KT jak mezi sportovci tak i u široké veřejnosti.
Garantem našeho školení je :
paní PhDr.Michaela Prokešová Ph.D.

Celý kurz je zaměřen co nejvíce na praktických ukázkách, tak aby každý zúčastněný si sám osvojil a tak zvaně ošahal techniku KT.

Účastníkům se do rukou dostane jak bavlněný tak hedvábný tejp, aby mohli sami  rovnou poznat  rozdíly těchto dvou materiálů a utvařit si obraz plusů i minusů pro danou techniku. Kdy a za jakých okolností používat jeden či druhý tejp.

PŘIHLÁŠKY  A DOTAZY -  INFO@EPOSTAPE.CZ

Školení na míru

Rádi by jste poznali a naučili se kinesiotaping?
Školení svalových a korekčních technik kineziotapingu

31.5-1.6.2024
Jihlava - Březinova 62A, Rehabilitace
<< předchozí
další >>
Navštivte také
E-shop s páskami EPOSTAPE a veškerými potřebami pro tejpování

Aneta Hvězdová certifikovaný terapeut metody Moveterapie, sportovní lektor a mentální kouč.

Přidejte se k nám
Video z našeho kurzu